JANTY MİD ONE - MOD ELEKTRONİK SİGARA

Out Of Stock JANTY MİD ONE - MOD ELEKTRONİK SİGARA

     JANTY MİD ONE - MOD ELEKTRONİK SİGARA

Janty mid profosyonel bir mod cihazdır.

Ürün Avantajları:

-Üst Düzey MODÜL Özellikleri

Elektronik sigara  tutkunlarına harika bir haberimiz var ! teknoloji en çok sizin yüzünüze gülüyor emin olun. Her geçen gün yeniliklerine yenilik katan elektronik sigara şimdi bambaşka eşi benzeri olmayan muhteşem bir ürünle karşınızda. Janty MID  nefs çekildiği anda voltaj ve güç seviyesi değiştirilebilir. Bilgisayarınıza direk bağlanıp buhar çekerken istatistiklerini görebilir , batara seviyesini,cihaz ısısını ,atomizer rezistans seviyesini ve amper değerlerini kısacası ürünün birebir her şeyine hakim olabilirsiniz.  

-Joystick İle Mod Ayarı:

Joystick düğmesi 4 farklı şekilde programlanabilir  istediğiniz ayarı verebilirsiniz. Joystick’in yumuşak veya sert olacağı ayrıca ölçüsü sizin elinizde ! elktronik sigaradan en zirve zevki nasıl alıyorsanız öyle kullanabilirsiniz.  MİD Windows7 ve İntel işlemcisi Apple bilgisayarların kullandığı Parallels Desktop sistemi ile  uyumludur ve yakında Android sistemlere uyumlu hale getirilecektir. Bilgisayarınıza bağladığınız sürece kontrol sizin elinizde olacak ve ne istiyorsanız onu yapabilceksiniz.
MiD elektronik sigara dünyasındaki en geniş parametrelere sahiptir:

3V – 6V (Fabrika ayarları)
0V – 8V (Opsiyonel modül ile)
4W - 15W (Fabrika ayarları)
0W - 25W (Opsiyonel modül ile)

-Atomizer Bağlantısı

Aslında söylemeye bile gerek yok ama Janty MiD bütün eGo ve 510 tipi vida sistemleriyle uyumludur. Bunun dışındaki niteliklerine özel yapım atomizer ile başlayalım: 2 Ohm, 2,5 Ohm ve 3 Ohm rezistans seviyelerinde çift sarmallı (dual coil) buharlaştırıcı teknolojisine sahip cartomizer tipi atomizer 4ml likit alabilmektedir - ki bu da hiç likit doldurmaya gerek kalmadan gün boyu aralıksız elektronik sigara keyfi demektir! Bu noktada “modül” denilen yazılımlardan bahsetmekte yarar var. Herşeyden önce şunu söyleyelim: MiD’in çalışması için modüllere gerek yoktur. Cihaz fabrika ayarlarında bile piyasadaki en akıllı elektronik sigaradır. Modül yazılımları satın alınabilinen opsiyonel yazılımlardır. Modüllerin amacı, isteyenlere daha fazla seçenek vererek MiD’in tüm potansiyelini gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Modüler sistemin normal sistemlere oranla birkaç belirgin avantajı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Views: 4813
  • Marka: Janty
  • Ürün Kodu: jnty-mod
  • Stok Durumu: Out Of Stock
0 Product(s) Sold
  • 215TL
  • Vergiler Hariç: 215TL

Etiketler: janty mid, mod elektronik sigara, en iyi elektronik sigara, janty, mod cihaz, e sigara mod, kaliteli e sigara, pilli e sigara,

Pulp Premium Vanillé Extréme (Vanilya Aromalı)Tatlı aromaları tercih eden elektronik sigara kullanıc..
45TL 35TL
Vergiler Hariç: 35TL
Premium aromalar ile üretilmiştir.Gerçek Premium ayarında muhteşem tadı denemelisiniz. %50 VG aromas..
32TL 19TL
Vergiler Hariç: 19TL
SMOKOFF™ first tarzınıza tarz katacak kadar iddaalı ve göz alıcı! Paketini açtığınızda yapmanız..
100TL 44TL
Vergiler Hariç: 44TL