En İyi Elektronik Sigara Likitleri

Posted by admin 02/12/2017 0 Comment(s)

En İyi E-Likitler

Sigara tiryakisi olanlar bu alışkanlıklarından kurtulmak için elektronik sigara kullanımına yönelebilirler. Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için özel olarak üretilen en iyi e-likit seçenekleri sayesinde 3 ay içinde tamamen nikotinsiz çeşitlere geçilebilir. Diş sarılığından kötü kokuya kadar her anlamda yaşam kalitesini düşüren sigara tüketiminden kurtulurken alıştığınız davranışları sürdürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Dolgun Buhar ve Tat Garantisi

Çocuk kilidi olan ve kapalı ambalajlarda satışa sunulan elektronik sigara likit seçenekleri bitkisel gliserinler ve doğal aroma esanslarıyla üretilir. Orijinal dolum sıvısı kullanarak elektronik sigaranın keyfini alabilir ve aldığınız ürünü son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğinde tüketebilirsiniz. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan elektronik sigaranın psikolojik etkileri sayesinde siz de sigara bağımlılığından kurtulma konusunda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı likit seçenekleri arasından zevkinize en uygun modeli bularak zaman içinde sağlığınıza kavuşabilir ve sevdiklerinizi de pasif içicilik sorunundan kurtarmak için ilk adımı atabilirsiniz. 
 
 - Düzenli olarak temizlenen,
 - En iyi e-likit markaları kullanılan elektronik sigaraların sağlık üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır.
 

 Doğru Likit Seçmek İsteyenlere Öneriler

 
Psikolojik açıdan sigara kullanımını bırakmakta zorlananlar alışkanlıklarını elektronik sigarayla karşılarken, sunulan geniş likit çeşitleriyle de ağız tadına uygun içerikler bulabilirler. Tiryakilik seviyesi en doğru likit içeriğinin belirlenmesi için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu aşamada sigarayı bırakmak isteyenlerin içtiği sigaranın tadına yakın bir ürüne yönelmesi tercih edilmelidir. 3 aydan daha uzun bir süredir sigara içmemiş olan kişiler için en ideal seçim düşük nikotinli ürünler olacaktır. Mükemmel aroması ve yoğun buhar servisiyle en iyi elektronik sigara likiti olarak gösterilen popüler ürünler arasından yapılacak seçimlerde likit şişesinin kolay taşınabilir olmasına da dikkat etmek gerekir.
 
Elektronik sigara kullanıcıları tek bir tatla yetinmeden farklı aromalara sahip ürünleri yanlarında taşıyarak ihtiyaç duydukları ürünü kullanabilirler. Kullanıcılar arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan; kahve, vanilya, yaban mersini, sütlü kahve, kavun, çilek ve elma özleri yoğun buhar imkanıyla kaliteli ve keyifli bir tüketim sağlar. Baskın aroması ve yoğun kıvamıyla fark yaratan likit markaları arasından en kaliteli olanlara online sipariş ile oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz.
 

Elektronik Sigara Kullanmaya mı Karar Verdiniz?

 
Elektronik sigara kullanmaya karar verenler için en önemli konu likit seçimi yapmaktır. Likitler; gliserin, glikol ve nikotinden hazırlanır. İlk e sigara kullanımında seçilecek likitteki nikotin oranına dikkat etmek son derece önemlidir. Sigara tiryakileri günlük olarak aldıkları nikotin miktarını hesaplayarak likit tercihlerini belirleyebilirler. Bitkisel gliserin; sıvı halde bulunan bir bitki alkolü olarak değerlendirilmesi gereken ürün, tamamen organiktir ve kan şekerinin dengelenmesi için de kullanılır. Bilinen bir zararı olmayan bitkisel gliserinler e sigara likitlerinin temel içeriğidir.
 
Propilen glikol; petrol yağı türevi olan bu ürün aynı zamanda çocukların ağırlıklı olarak bulunduğu eğlence merkezlerinde de kullanılır. Sigarayla karşılaştırıldığı zaman zararı yok denecek kadar hafif kalan bu ürün, likit seçiminde etkilidir. Damak tadına en uygun ürünün bulunabilmesi için farklı tatlar denenebilir.Aroma; likitlerde bulunan aromalar keyif verici kısım olarak değerlendirilebilir. İlk seçimlerde hafif ve serin tercihlere ağırlık verilmesi tavsiye edilir. Karpuz, kavun ve orman meyveleri gibi seçimler ilk kullanıcılar için en ideal ürünler olarak sayılabilir. Damak tadına ve nikotin bağımlılığına göre farklılık gösteren tercihler, aynı zamanda sigara kullanmaktan kurtulmak isteyenler için de önemli bir kriterdir.
 

 İşe Kendi Profilinizi Belirleyerek Başlayabilirsiniz!

 Elektronik likiti seçerken kullanıcıların kendi profillerini belirleyerek başlaması gerekir. Bu aşamada cevabı verilmesi gereken sorular arasında;
 
 - Elektronik sigara kullanımının amacı,
 - E sigaranın zevk için mi içildiği ve
 - E sigaranın günü hangi saatlerinde kullanıldığı yer alır.
 
 
Tütün aroması içeren likit seçenekleri sigarayı bırakmak isteyenlerin içicilik alışkanlıklarının da karşılanmasını sağlar. Kullanım amacı değiştikçe seçilecek aromanın önemi de artar. Bu işi tamamen zevk almak için yapanların damak tatlarına uygun lezzetler bulabilmeleri için birkaç deneme yapması gerekir. Günlük hayatta itici gelen bir aroma e-sigara modelinde muhteşem bir içim keyfi verebilir. Aroma beğenisinin ve alınacak keyfin kişiden kişiye değişiklik göstereceği unutulmamalıdır. Profesyonel kullanıcılar e sigara aromasından alınacak hazzın en üst seviyeye çıkarılması için belli dönemlerde değiştirilmesini tavsiye etmektedir. 

Leave a Comment