En İyi Elektronik Sigara Modelleri

Posted by admin 02/12/2017 0 Comment(s)

En İyi Elektronik Sigara Modelleri

En İyi Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

 

 
Son senelerde, özellikle de 2013 senesinden itibaren tüm dünyada kullanımı çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmış olan E-sigara sektörü, üretim yapan firmalarda da çok büyük bir atak yapılmasına neden olmuş ve söz konusu durumun ardından yeni nesil, üst seviye kalitede ve güvenlikte olan cihazlar yapmaya başlamışlardır. İlk elektronik sigara üreten firmalardan birisi olan ve Almanya’da başlamış olan söz konusu serüven köklü olan uluslararası şirketler durumuna gelmiştir. Fakat geleneksel olan sigara firmaları ile ettiği mücadele ile pek çok ülkede söz konusu cihazların aşırı kullanılması nedeni ile yasakların gelmesi, hem politik hem de ekonomik olan bir savaş olarak tanımlanıyor.
 
En iyi e-sigara markaları nelerdir? sorusuna 3 tane marka adı rahatlık ile verilebilir. Bunlar sahip oldukları kalite sırasına göre; Eleaf, Joyetech Elektronik Sigara ve Smok markalarıdır. Bunların aralarında çok büyük bir kalite farkı bulunmuyor. Yapım kalitesi, kullanmış oldukları malzeme ile Coil düzenekleri neredeyse aynı ve gayet başarılı olan modellerdir. Söz konusu markaların CE sertifikaları vardır ve uluslararası sağlık örgütü tarafınca herhangi bir risk taşımamış olduğu belirtilmiştir.
 
Bunlar, en iyi elektronik sigara markaları olup, Türkiye’de de sıklıkla kullanılmakta, önerilmekte ve memnuniyet seviyesi yüksek olmasından dolayı başarısı ile yaygınlığı da giderek artmaktadır. Elektronik Sigara almayı düşünen kişiler, söz konusu 3 markayı gönül rahatlığı ile hemen satın alabilirler.
 

En İyi Elektronik Sigara Modelleri Nelerdir Hangi Model Alınmalı?

Hangi model elektronik sigara alınacağı, ne gaye ile elektronik sigara kullanılacağı ile yakından ilgili olduğu için aslında bu sorunun yanıtı soru ile oldukça bağlantılıdır. Yalnızca sigarayı bırakmak istediği için elektronik sigara almayı düşünen kişiler için, Joyetech eGo Aio isimli olan model çok uygundur. Uygun fiyatlı, normal bir sigaranın dumanından 5-6 kat daha fazla olan buhar gücü, 1 gün süreye yakın olan şarj süresi ve kolay kullanımı vardır. Hiçbir ayar yapımı gerektirmez. Zarif ve şık olan yapısı ile hiç tartışmasız ve düşünmeden almak isteği uyandıracak ve sigarayı bırakma konusunda kişilere çok yardımcı olabilecek en güzel ürün modelidir. 2017 senesinde 100 bin adetten fazla ülkemizde de satışı yapılmıştır ve en problemsiz olan elektronik sigara modelidir.Hem nargile içerken ki gibi nefes çekimi yapmak hem de sigarayı bırakmak istediği için elektronik sigara almayı düşünen kişiler için bir kaç tane alternatif cihaz modeli bulunuyor.
 
Eleaf iStick Pico modeli: Yüksek seviyede buhar gücü, ayarlanabilir özellikli olan nefes çekim modu, şık olan tasarım, dışında pil ile çalışıyor ve Eleaf isimli markanın en fazla satılmakta olan ve en fazla beğenilmekte olan modelleri içinde yer alıyor. İstenirse sigara gibi istenirse de nargile gibi kullanabilecek olan bir modeldir. Sigara kullanmayan fakat nargile içmeyi çok seven ve bu nedenle elektronik sigara almayı düşünen kişiler için söz konusu model mükemmel bir seçimdir. 
 
Joyetech eGrip 2 modeli: Çok şık tasarıma sahip olan eGrip, ayarlanabilir buhar özelliği, dijital saat göstergesi ile alternatif olan atomizer kullanım aparatı sayesinde tasarım ödülü almış olan çok başarılı bir cihazdır. Sigara kullanımı için 1,5 ohm coil, nargile kullanımı için ise, 0,5 ohm coil setin içinde yer alarak herkese uygun olan atomizerle birlikte çok rahat bir şekilde kullanılabilecek başarılı olan bir elektronik sigara modelidir ve aynı zamanda herkesin birbirine tavsiye etmiş olduğu bir modeldir.
 
 
Joyetech eVic VTC Cubis Pro Mini Modeli: Joyetech adlı elektronik sigara firmasının 2016 ile 2017 senelerinde en fazla satılmış olan ve problemsiz çalışan cihazlarından birisidir. Harici 18650 kalem pili takılarak çalışabilen ve kullanmış olduğu Cubis Pro atomizeri ile yüksek buhar gücü sağlamış olan muhteşem bir modeldir. 
 
Smok Alien Modeli: Üst düzeyde olan uzman kişiler için çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmış olan Smok Alien Kit, yüksek buhar gücü ve 2 pil ile çalışması sayesinde 220 Watt destek olanağı veren bu muhteşem cihazdan haberdar olan ve bu noktada nargile ya da sigara çekimi ve hatta sırf nargile çekimi yapmak için elektronik sigara almak isteyen kişiler için tavsiye edilmektedir.
 

Leave a Comment