Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sigara alışkanlıkları farklıdır. Kişilere göre farklılık arz eder. Bir çok kişide başarılı olan elektronik sigara, bazı kişilerde başarılı olmaz. Ama her şeye rağmen denemeye değer.

Elektronik sigara, elektronik sigara parçalarının satışını gerçekleştiren, insanların sağlıklı dünyaya katılmaları için, tütünden kurtulmaları için uygun fiyatlara elektronik sigara satışı gerçekleştiren bir ekibiz. Üm Ekibimiz sadece elektronik sigara konusunda değil, Sigarayı nasıl bırakacağınız konusunda da tecrübelidir.

Öncelikli Hedeflerimiz:

İnsanların tütün sigaralardan kurtulmaları, sağlıklı bir yaşam sürmeleri bizim baş sırada bulunan hedeflerimizdendir. Bunun yanı sıra insanların müşteri memnuniyeti ilk hedeflerimizden sayılır. İnsanların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için, tütün sigarasından kurtulmaları ve elektronik sigara ile tanışmaları için piyasanın çok daha altında fiyatlara sizler hizmet veren bir firmayız. Elektronik sigara hakkında sizleri bilgi sahibi yapıyor, memnun olmanız için elimizden geldiği kadar çaba gösteriyoruz. Türkiye’de aşırı sigara tüketimini en aza indirmeyi hedeflemiş olarak biz, sizlere en uygun fiyatlara elektronik sigara satışı hizmeti vermekteyiz.

Web adresimizde bulunmakta olan elektronik sigara modelleri, likitler, elektronik sigara parçaları gibi her ürün tamamen yasal yollarla Türkiye üzerinde satılmaktadır. Sigarayı bırakamayanlar için, sigara tiryakileri için tamamen zararsız olan elektronik sigara modelleri ile müşterilerimizin, yani sizlerin sağlığını düşünerek hizmet vermekteyiz, bununla beraber sağlığım diyerek aşırı para harcamanızı da istemeyiz, daha önce de belirttiğimiz gibi Türkiye üzerinde en uygun fiyatlara sahip ve tamamen orijinal ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Kısaca özet geçecek olursak hedeflerimiz ve amacımız, sağlığınızı düşünerek hareket etmek, sağlığınızla beraber cebinizi yakmayacak uygun fiyata satışlar gerçekleştirmek olarak özetleyebiliriz. Sigaradan kurtulmak, tamamen zararsız elektronik sigara modelleri ile tanışmak için elektronik sigara modellerimizi inceleyiniz.