Eliquid France Premium Chopin

-23% Out Of Stock Eliquid France Premium Chopin


Eliquid France Premium Genel

ELektronik sigara kullanan tüm kullanıcılar premium elektronik sigara likitlerinin tadını ve kalitesini bilir. Şimdi ağızının tadını bilen elektronik sigara kullanıcılarının yeni bir gözdesi var: ELIQUID FRANCE PREMIUM Likit. Fransa'dan siz değerli müşterilerimiz için getirttiğimiz bu harika likitler, 20 ml'lik şişelerde bulunurlar. Likitler, %50 PG (Propilen Gliserin) ve %50 VG'den (Vejeteryan Gliserin) oluşur. Çok farklı ve muhteşem aromalara sahip olan ve Fransa'dan ithal ELIQUID FRANCE PREMIUM elektronik sigara likitlerini mutlaka denemelisiniz. ELIQUID FRANCE PREMIUM Likitler; Classic, Normal ve de Sweet Cream olmak üzere üç çeşittir. Bu çeşitlerin hepsi 6 ml nikotin içerir, 20 ml'lik şişelerde satılır ve %50 PG ve % 50 VG'den oluşur. 


Eliquid France Premium

Eliquid France Premium Classic Serisi elektronik sigara likitleri farklı zevklere hitap eden çok çeşitli likit karışımlarına sahiptir. Eliquid France Premium Classic elektronik sigara likitleri Classickiss başta olmak üzere, Beethoven, Mozart, Bach, Chopin gibi meşhur klasik müzik bestecilerinin ismini taşır. Bu likit serisinin tüm çeşitlerinde 6 ml nikotin bulunur ve likitler 20 ml'lik damlalıklı özel şişelerde muhafaza edilirler. Bu elektronik sigara likitleri de %50 PG ve %50 VG'den oluşur. 


Eliquid France Premium Chopin

Tütün aromalarına bayılan bir elektronik sigara kullanıcısıysanız, farklı renkteki ambalajlara sahip; Fransa'dan özel olarak getirtilen bu elektronik sigara likitini mutlaka denemelisiniz. Eliquid France Premium Bach; tütün, vanilya, muz ve özel bir aromanın birleşiminden oluşur. Eliquid France Premium Chopin, tatlı aroma arayan kullanıcılarının tercih edebileceği 6 ml'lik nikotine sahip 20 ml'lik şişelerde satılan bir elektronik sigara likitidir ve içimi son derece rahat ve keyiflidir. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Views: 2595
  • Marka: Eliquid France
  • Ürün Kodu: ELQD-FR-chopin
  • Stok Durumu: Out Of Stock
0 Product(s) Sold
  • 65TL
  • 50TL
  • Vergiler Hariç: 50TL

Etiketler: Eliquid, France, Premium, Chopin

 InnovationBG Muz - Elektronik Sigara Likiti Bütün ürünlerimiz %100 orjinaldir. Likitlerin s..
37TL 29TL
Vergiler Hariç: 29TL
Electra Premium Elektronik Sigara Likiti - Üzüm  - 50ml Bütün ürünlerimiz %100&nbs..
80TL 39TL
Vergiler Hariç: 39TL
Premium aromalar ile üretilmiştir.Gerçek Premium ayarında muhteşem tadı denemelisiniz. %50 VG aromas..
32TL 19TL
Vergiler Hariç: 19TL
Innovation Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı ..
37TL 29TL
Vergiler Hariç: 29TL