Eliquid France Premium Relax

-35% Out Of Stock Eliquid France Premium Relax


ELIQUID FRANCE PREMIUM GENEL

Elektronik sigara kullanan tüm kullanıcılar premium elektronik sigara likitlerinin tadını ve kalitesini bilir. Şimdi ağızının tadını bilen elektronik sigara kullanıcılarının yeni bir gözdesi var: ELIQUID FRANCE PREMIUM Likit. Fransa'dan siz değerli müşterilerimiz için getirttiğimiz bu harika likitler, 20 ml'lik şişelerde bulunurlar. Likitler, %50 PG (Propilen Gliserin) ve %50 VG'den (Vejeteryan Gliserin) oluşur. Çok farklı ve muhteşem aromalara sahip olan ve Fransa'dan ithal ELIQUID FRANCE PREMIUM elektronik sigara likitlerini mutlaka denemelisiniz. ELIQUID FRANCE PREMIUM Likitler; Classic, Normal ve de Sweet Cream olmak üzere üç çeşittir. Bu çeşitlerin hepsi 6 ml nikotin içerir, 20 ml'lik şişelerde satılır ve %50 PG ve % 50 VG'den oluşur. 


Eliquid France Premium

Eliquid France Premium Serisi elektronik sigara likitleri size içimi son derece zevkli kimi nane kimi meyve kimisi ise vanilya ve kahve aromalarından oluşan farklı lezzetler sunarlar. Eliquid France Premium elektronik sigara likitlerinin çeşitleri arasında Premium Supreme, Premium Egzotik, Premium Enjoy, Premium Jet Fresh, Premium Relax ve Premiım Famous gibi aroma karışımları bulunur. Bu aroma karışımları son derece çeşitli olup 6 ml nikotin içerirler ve 20 ml'lik özel damlalıklı şişelerde saklanırlar. %50 PG ve % 50 VG'den oluşurlar. Aroma çeşitliliği bakımından en zengin sınıf Eliquid France Premium Sınıfıdır. 


Eliquid France Premium Relax

İşte günün yorgunluk ve stresini bir kenara bırakmanızı sağlayacak harika bir elektronik sigara likiti daha: Eliquid France Premium Relax. Eliquid France Premium Relax, elektronik sigara likitleri konusunda muhafazakar davranan ve bildiğinden şaşmayan kullanıcıların tercihidir. Eliquid France Premium Relax da 20 ml'lik özel damlalıklı şişesinde sizlerle buluşur ve 6 ml'lik nikotin değerine sahiptir. Eliquid France Premium Relax'ın özel aroma karışımı;  kahve, vanilya aromalarının uyumlu bir birleşiminden oluşur. Rahat bir içimi vardır ve de ağızda hoş ve tatlı bir lezzet bırakır. 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Views: 2782
  • Marka: Eliquid France
  • Ürün Kodu: ELQD-FR-relax
  • Stok Durumu: Out Of Stock
0 Product(s) Sold
  • 100TL
  • 65TL
  • Vergiler Hariç: 65TL

Etiketler: Eliquid, France, Premium, Relax

Innovation Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı ..
37TL 29TL
Vergiler Hariç: 29TL
Natura E-Sigara Likiti Ry7 30mlNatura Elektronik Sigara Likitleri Hexocell laboratuvarları..
30TL 22TL
Vergiler Hariç: 22TL
SMOKOFF™ first tarzınıza tarz katacak kadar iddaalı ve göz alıcı! Paketini açtığınızda yapmanız..
100TL 44TL
Vergiler Hariç: 44TL