Eliquid France Premium Sweet Cream No:16

Out Of Stock Eliquid France Premium Sweet Cream No:16


ELIQUID FRANCE PREMIUM GENEL

Elektronik sigara kullanan tüm kullanıcılar premium elektronik sigara likitlerinin tadını ve kalitesini bilir. Şimdi ağızının tadını bilen elektronik sigara kullanıcılarının yeni bir gözdesi var: ELIQUID FRANCE PREMIUM Likit. Fransa'dan siz değerli müşterilerimiz için getirttiğimiz bu harika likitler, 20 ml'lik şişelerde bulunurlar. Likitler, %50 PG (Propilen Gliserin) ve %50 VG'den (Vejeteryan Gliserin) oluşur. Çok farklı ve muhteşem aromalara sahip olan ve Fransa'dan ithal ELIQUID FRANCE PREMIUM elektronik sigara likitlerini mutlaka denemelisiniz. ELIQUID FRANCE PREMIUM Likitler; Classic, Normal ve de Sweet Cream olmak üzere üç çeşittir. Bu çeşitlerin hepsi 6 ml nikotin içerir, 20 ml'lik şişelerde satılır ve %50 PG ve % 50 VG'den oluşur. 


ELIQUID FRANCE PREMIUM Sweat Cream

Eliquid France Premium Sweet Cream Serisi elektronik sigara likitleri içimi rahat, tadı yumuşak ve krema - süt bazlı elektronik sigara likitleri arasında aroma karışımları ile özel bir yere sahiptir. Krema tadından vazgeçemeyen elektronik sigara kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebilecekleri ve benzerlerine giderek daha çok rastlanan Eliquid France Premium Sweet Cream Serisi likitler, 6 ml'lik nikotin seviyesine, 20 ml'lik beyaz ve şık bir şişe tasarımına, özel damlalığına sahiptirler. Likitler %50 PG ve %50 VG'den oluşur. Eliquid France Premium Sweet Cream Elektronik sigara likitleri size eşine az rastlanır bir aroma ve içim keyfi sunarlar. 


Eliquid France Premium Sweet Cream No:16

Sade kremanın asaleti Eliquid France Premium Sweet Cream No:16 ile sizlerle buluşuyor. Eliquid France Premium Sweet Cream No:16, 6 ml'lik nikotin seviyesine sahip olup mat - beyaz renkli ve özel damlalıklı likit şişesinde sizlerle buluşmaktadır. Siz de Eliquid France Premium Sweet Cream No:16 alarak sade krema lezzetini tadabilir ve likiti dilerseniz başka elektronik sigara likitleriyle de karıştırabilirsiniz. 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Views: 2750
  • Marka: Eliquid France
  • Ürün Kodu: ELQD-FR-sc12
  • Stok Durumu: Out Of Stock
0 Product(s) Sold
  • 65TL
  • Vergiler Hariç: 65TL

Etiketler: Eliquid, France, Premium, Sweet, Cream, No:16