Gizlilik İlkeleri

Sistemimizin gizlilik esasları hakkında bilgilendirme amaçlı müşteriye sunulan bu ilkeler elektroniksigaradunyasi.com tarafından hazırlanmıştır.

Sistemimizde yaptığınız işlemler en yüksek şifreleme yöntemi olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmiştir.

Sizden aldığımız bilgiler size hizmet verebilmemiz için gereklidir ve sistemimize kayıt etmiş olduğunu bilgiler kesinlikle 3. şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmaz.Üye olurken kullandığınız tüm bilgiler sizin kontrolünüzdedir sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz ya da bunları Müşteri Hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.(isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb).

Siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz,site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır.Kredi kartı bilgileriniz, kullandığınız bankanın teknik alt yapısına uygun olarak çalışmakta olup,https alanından güvenle bankaya aktırılır.T.C. Kanun ve Yönetmeliklerine, genel ahlak ve toplumsal kurallarımıza aykırı bir şekilde kullanmamayı, hukuki işlemler haricinde 3. kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederiz.Elektroniksigaradunyasi.com kredi kartı bilgilerinizi kesinlike göremez.

Üye olurken sizden aldığımız  (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) ve sistemimizde kayıtlı olan bilgilerinizi istediğiniz üyelik iptal durumlarında silebilirsiniz

elektroniksigaradunyasi.com