NBase


Güvenle Alabileceğiniz NBase Çeşitleri

NBase, muhteşem elektronik sigara likitleri yapabileceğiniz bir tür bileşendir. Bu bileşende aroma dışında bir elektronik sigara likitinde bulunması gereken her şey bulunur. Saf su, PG, VG ve nikotinden oluşan NBase, bir aroma katkısı ile keyifle içebileceğiniz bir elektronik sigara likiti haline gelir. Elektronik Sigara Evi Sitesinde bulabileceğiniz N-Base çeşitleri bu kategoride. 


NBase Ne İçin Kullanılır?

Nbase Likit  geçtiğimiz senelere göre popülaratesi giderek artan bir ürün. Bunun nedeni artık pek çok elektronik sigara kullanıcısının kendi elektronik sigara likitlerini kendi yapmak istemesi. Elektronik sigara kullanıcıları likitlerini kendi evlerinde yaptıklarında (internette pek çok kaynakta kendi likit karışımlarınızı nasıl yapabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz) ona diledikleri aromayı katabiliyorlar. NBase ile harika elektronik sigara likitleri elde etmeniz için yapmanız gereken tek şey karışıma belli miktarda gıda aroması eklemek. İnternetten farklı elektronik sigara likiti tariflerine ulaşabilir ve nasıl elektronik sigara likiti yapabileceğinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. NBase türevleri de tıpkı elektronik sigara likitleri gibi farklı çeşitlere sahiptir. Bu çeşitlilik nikotin değerlerinde olduğu gibi PG - VG oranlarında da karşımıza çıkmaktadır. Bu çeşitlilik piyasada kullanılan bir elektronik sigara likitinin aynısını evde kendi başınıza yapabilmenize olanak vermektedir. Bazı kullanıcılar NBase’i aromasız tek başına da kullanmaktadırlar. Her ne kadar NBase bir aroma ile daha iyi sonuç verse de NBase bileşiğini dilerseniz tek başına ve aroma olmadan da elektronik sigaranızda kullanabilirsiniz. NBase tabanlı ve kendinizin yaptığı bir elektronik sigara likiti piyasadaki bir elektronik sigara likiti kadar lezzetli bir içime sahip midir? Aslında bu sorunun cevabı tamamen sizin maharetinize kalıyor. İnternette NBase ile kendi elektronik sigara likitlerinizi nasıl yapabileceğinizi anlatan yüzlertce tarif ve makaleye ulaşabilirsiniz. Bu tarifleri dilerseniz harfi harfine uyarak dilerseniz kendi damak tadınıza uygun olarak değiştirin. Farklı denemeler, farklı deneyimler ile kendi muhteşem elektronik sigara likitlerinizi meydana getirmek fazla zamanınızı almayacaktır.


N-Base, kendi elektronik sigara likitini kendisi yapmak isteyen kullancıların imdadına yetişiyor. Siz de biraz N-Base biraz da gıda aroması ile kendi mucize e-likit çeşitlerinizi meydana getirebilirsiniz. Özellikle yurt dışındaki elektronik sigara kullanıcıları arasında yaygın olan bu akıma DIY yani “Do It Yourself” (Kendin Yap) Akımı adı veriliyor. Siz de evinizde kendi elektronik sigara likitinizi meydana getirmek isterseniz ilk ihtiyacını duyacağınız şey bir N-Base çeşididir. N-Base, içeriğindeki nikotin sayesinde küçük bir aroma katkısı ile lezzetli bir premiıum e-likit haline gelecektir. Eğer hazır likitler bütçenizi zorlamaya şimdiden başladıysa ya da hazır likitlerin aroma karışımlarını yeterince başarılı bulmuyorsanız, dışarıdan alacağınız bir N-Base işinizi görecektir.

Elektronik Sİgara Likiti Nasıl Yapılır?

Aslında bunun cevabı son derece basittir. Evinizde nasıl kek yapıyorsanız o şekilde! Gerekli tariflere internet siteleri üzerinden veya başka kaynaklardan ulaşabilir ardından gereken içerikleri belirlenen miktarda bir araya getirerek kendi elektronik sigara likiti aromalarınızı meydana getirebilirsiniz. Kendi elektronik sigara likitinizi meydana getirmek için Youtube gibi kaynakları ya da blog ve forum sitelerini ziyaret edebilir ve kendiniz araştırma yapabilirsiniz. Malzemeleri ne oranda birbirleri ile kullanacağınızı da yine bu sitelerdeki içeriklerden çok kolay bir biçimde bulabilirsiniz.

NBase Likit NBase Satın Al | NBase Nedir 

Göster:
Sırala: