Liquid State


Liquid State Premium Elektronik Sigara Likiti


Kaliteli bir premium elektronik sigara likiti kaliteli VG (vejeteryan gliserin), kaliteli nikotin ve kaliteli aromanın birleşiminden oluşur. Yüksek VG oranı sayesinde tüketicilere hizmet veren Liquid State, yüksek VG oranına sahip premium e-likit çeşitleriyle sizi sitemizde bekliyor olacak.

Liquid State’in premium elektronik sigara likiti çeşitleri %80 VG oranına sahiptir. Her premium elektronik sigara likiti aroması ABD’nin bir eyaletinin adıyla anılmaktadır. Liquid State New York, Liquid State Washington, Liquid State Hawaii, Liquid State California… Her eyalet, kendisine özgü ve meşhur olmuş lezzet ve aromasıyla sizi sitemizde bekliyor olacak.

Liquid State’in şişeleri de oldukça başarılı. Harika şişeler, çocuk korumalıdır ve bu sayede ev hayvanlarından ve çocukların ulaşması ve likiti içmesi engellenmiş olur. Bununla birlikte likitler yüksek VG oranıyla size rahat bir içim sunar. Eğer siz de yüksek ve aromalı bir buhar istiyor ve farklı, egzotik lezzetler tatmak istiyorsanız hemen şimdi sitemizden sipariş verebilir ve pek çoğu ülkemizde bulunmayan tropikal meyva aromalarıyla zenginleştirilmiş Liquid State çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tamamı Orjinal Liquid State Coney Cake, Liquid State Cali Colada, Liquid State Apple Butter ve birbirinden farklı lezzetler sizi sitemizde bekliyor.

Göster:
Sırala: