Pulp Premium Fruits Rogues a la Regrisse (Yaban Mersini Ve Jelibon Aromalı)

-22% Out Of Stock Pulp Premium Fruits Rogues a la Regrisse (Yaban Mersini Ve Jelibon Aromalı)

Pulp Premium Fruits Rogues a la Regrisse (Yaban Mersini Ve Jelibon Aromalı)

Sürpriz tadlar yaşamak için geç değil! Pulp Premium Fruits Rogues a la Regrisse size yaban mersini ve jelibon şekerlemelerinin tadını vaad ediyor. Eğer sıradışı bir meyve lezzeti arıyorsanız Pulp Premium Fruits Rogues a la Regrisse elektronik sigara likitini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Elektronik sigara dünyası yepyeni bir premium likitle tanışıyor, Plup Likitler Fransa'dan geliyor! Fransa'da üretilen Plup elektronik sigara likitleri 20 ml'lik korumalı şişelerde sizlerle buluyşuyor. İçeriğinde %70 vejeteryan gliserin bulunan Pulp elektronik sigara likiti, premium likitler arasında ayrı bir yere sahiptir. Birbirinden egzotik aromalarıyla diğer premium likitlerden ayrılan bu özel elektronik sigara likitleri, güvenli e-ticaret sitemizde sizleri bekliyor. 

Premium likitlerin üretici sayısı normal likitler kadar fazla değildir. Bu yüzden zengin aromaya sahip, yüksek yoğunluklu buhar sağlayabilecek kaliteli bir likit bulmak, elektronik sigara kullanıcıları için zordu. Şimdi ise %70 vejeteryan likitten oluşan buhar performansı yüksek Pulp elektronik sigara likitleri var. Pulp Premium elektronik sigara likitleri 6 mg nikotin içermektedir. 


Paket İçeriği:

1 Adet 20 ml / 6 mg Nikotin İçerikli Premium Likit


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Views: 1134
  • Marka: Pulp Liquide
  • Ürün Kodu: pulp-23
  • Stok Durumu: Out Of Stock
0 Product(s) Sold
  • 45TL
  • 35TL
  • Vergiler Hariç: 35TL

Etiketler: Pulp, Premium, Likit, YabanMersini, Jelibon, 20ml